Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 301

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 315

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 316
Číslo Gopass karty:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 319

Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 322
Dostupný počet bodů:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 331
Dostupný kredit:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 334
Nalyžované kilometry v aktuální sezóně:
Notice: Undefined index: user in /www/doc/www.tmrhotels.com/www/inc/tmp.page.top.php on line 337
VĚNUJTE ZÁŽITEK: DARČEKOVÉ POUKAZY

Teambuildingy

Odměňte své zaměstnance tím nejlepším způsobem – svěřte je do starostlivosti našeho horského hotelu a dopřejte jim aktivní odpočinek v srdci Nízkých Tater. Příjemné prostředí s přátelskou atmosférou se postará o jejich dokonalý odpočinek a načerpání nových sil. Lyžování, letní turistika a netradiční aktivity se postarají nejenom o stmelení vašeho pracovního kolektivu, ale i o množství nových nápadů pro ještě lepší pracovní výkon. Zažijte krásné chvíle u nás v Hotelu Liptov a dopřejte sobě, vašim přátelům, kolegům nebo zaměstnancům to nejlepší, připraveno ze srdce a přesně na míru dle vašich představ.

Fresh Track

Středisko Jasná se začíná probouzet, všude kolem mrazivé ticho a čerstvě upravené sjezdovky, které čekají na první lyžaře. Lyžování ještě před oficiálním spuštěním lanovek spolu s profesionálním průvodcem! Začněte svůj den aktivně, jízdou na dokonale upraveném menchestru a vychutnejte si kopec jen pro sebe. Po lyžování pro Vás bude připravena snídaně na svahu, s kterou doplníte ztracenou energii a ranní káva, která vás nabudí ke skvělému rozběhu dne.

Lyžařské závody

Sjezdovka jen pro vás! Dopřejte si ničím nerušenou jízdu na privátní sjezdovce. Nabízíme vám možnost uspořádat soukromé závody dle vlastních pravidel! Pronajměte si profesionální trať s časomírou nebo prostor na další zimní outdoorové aktivity přímo na svahu a zorganizujte event, který přiláká vaše pracovní partnery, kolegy nebo rodinu.

Free ride

Jasná jako největší lyžařská aréna na Slovensku a špička freeridových středisek ve střední Evropě, s výbornými podmínkami pro zimní sporty nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit a zábavy. Zkušení freerideri dají přednost prudkým žlabům na severu, začátečníci a fajnšmekri ocení prašanové pláně na jihu. Těšit se můžete i na kvalitní, každodenně udržovaný snowpark až s 12metrovými skoky, který patří mezi jeden z nejdéle fungujících snowparků nejen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. Po vystoupení z lanovky Grand Jet, se v horní části nachází Fun Zone plný railů, boxů a menších skoků pro začátečníky a pokročilé. Nemůžou chybět ani klopenky, vlny a tunel.

Kontakt a poloha

Kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Plánujete teambuilding nebo jinou akci? Zaručujeme vám skvělé zážitky a prvotřídní servis. Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.


Případně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na event@tmr.sk

Hotel Liptov,
Demänovská Dolina 76,
03101 Demänovká Dolina, 
Slovensko